S.E.A Clinic

המרכז ללימודי רפואה אסתטית לרופאים

לפרטים נוספים על הקורס

השאירו לנו פרטים

ד"ר ערן אשרף הינו מומחה בכירורגיה אורטופדית ומתמחה בכירורגיה של כף היד במרכז הרפואי שמיר. ד"ר ערן מרבה בפעילות מדעית והוא בעל תואר דוקטור לגנטיקה מולקולרית של מכון ויצמן.

לד"ר ערן ניסיון עשיר הכולל אלפי מטופלים ומטופלות בתחום האסתטיקה ובמרפאתו מבוצעות מגוון שיטות טיפול חדישות הכוללות שילוב של ידע, ניסיון, טכנולוגיה ומחקר ומעל הכל אומנות. ד"ר ערן שותף פעיל במחקרים ומרבה להרצות בכנסים עולמיים.

עבור ד"ר ערן היעד העיקרי בכל טיפול אסתטי הינו השגת התוצאה לשביעות רצון המטופלים תוך שימור המראה הטבעי.

קורס הזרקות לרופאים Hands-On

קורס האסתטיקה שלנו הוא קורס הזרקות המיועד לרופאים ורופאי שיניים המעוניינים לעשות את הצעד הראשון בעולם האסתטיקה וללמוד על עולם היופי ופיסול הפנים בדגש על תרגול Hands-on , משך הקורס הינו 8 מפגשים אשר במהלכם נלווה אתכם יד ביד, נלמד על עולם היופי והאסתטיקה ובעיקר נתרגל טכניקות הזרקה.

במהלך הקורס ההזרקות קיימת שימת דגש על לימודי אנטומיה של הפנים, נלמד כיצד לאבחן את צרכיו האסתטיים של המטופל ולבנות הצעת טיפול.

כמו כן נלמד כיצד להימנע ולטפל בסיבוכים, גם אם קרה אל דאגה, המרפאה שלנו מלווה את בוגריה גם ביום שאחרי ועוזרת בניהול מקרים מורכבים וסיבוכים.

במהלך קורס האסתטיקה ותרגול ההזרקות אני מקפיד להשקיע רבות בכל אחד מהתלמידים כדי שכל אחד מהבוגרים והבוגרות ירגיש בטוח להתחיל להזריק באופן עצמאי מיד לאחר סיום הקורס. הקורסים נערכים אך ורק בקבוצות קטנות בכדי לאפשר לכל אחד מהתלמידים לקבל את כל היחס הדרוש לו ולהתקדם בקצב שלו.

ההשקעה בבוגרי הקורס לא נגמרת עם סיומו, אנו מקפידים לנהל אחת למספר חודשים לימודי המשך אשר כוללים הרצאות ותרגול עם צוות המרפאה ומרצים אורחים.

אם אתם באמת רוצים להיכנס לעולם האסתטיקה, וחשוב לכם לקבל יותר מרק תעודת בוגר אנחנו המקום בשבילכם.

קורס מתקדם

לרופאים שסיימו קורס הזרקות עם העדפה לבעלי ניסיון של שנה לפחות

הקורס כולל 4 מפגשים של לימוד טכניקות מתקדמות להזרקות בפנים.

למצטייני הקורס תהיה אפשרות להשתלב בצוות המרפאה.

לפרטים נוספים על הקורס

השאירו לנו פרטים​

למה אצלינו

יחס אישי ובקבוצות קטנות עד 4 משתתפים

עזרה ויעוץ בלווי בוגרים בשלבים ראשונים של הקמת מרפאה.

תמיכה מקצועית
לבוגרים.

כל מהלך הקורס מועבר באופן אישי ע"י ד"ר ערן, בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום.

תעודת גמר מוכרת לצורכי ביטוח אחריות רפואית.

מפגשי העשרה לבוגרי הקורס.

לימודים שהם חוויה באווירה ביתית ונעימה.

ערכת חומרי הזרקה אישית במתנה.

המלצות

קורס מעשי ברמה הכי גבוהה. כניסה לפרטים ולמידה דרך הפרקטיקה תוך שילוב הרצאות מפורטות. מקבלים ניסיון וביטחון לצאת ולהתחיל לעבוד! בנוסף יש מעטפת שלמה שתומכת גם לאחר הקורס כך שתמיד יש לאן לפנות להתייעץ ולקבל הכוונה.
ד"ר רועי אברהמי
ד"ר ערן אשרף היקר. ברצוני להודות לך ולצוות הנאמן שלך על קורס טיפולי אסתטיקה עבור רופאים שהתקיים באוגוסט האחרון. הקורס היה מקיף, מקצועי, יעיל ופרקטי. נראה שהושקעה בו מחשבה רבה ובייחוד תודה על הלימוד והליווי האישי. בכבוד רב, ד"ר דן אפשטיין.
ד"ר דן אפשטיין
לדוקטור ערן היקר! קודם כל ברצוני לומר תודה על היחס החם ועל הידע האין סופי שהעברת בקורס לאסתטיקה רפואית,בזכותך אני עובד בביטחון מלא ,ובכיף עצום! בנוסף תודה ענקית על הליווי בצעדים הראשונים של אחרי הקורס . אין מילים לתאר כמה נהנתי ,כמובן תודה ענקית גם לשוהם שנתנה מענה מהיר על הכל . זכיתי ללמוד מהטוב ביותר ללא ספק ,תודה !
ד"ר עידן שלומוב
עשיתי אצל ד"ר ערן קורס אסתטיקה במתכונת יחיד, כלומר אחד על אחד (נדיר למצוא דבר כזה..) חשוב לי להגיד שזה הדבר הכי טוב שיכולתי לעשות, אחרי סקירה של יתר הקורסים הבנתי שפה אלמד את המרב, אתנסה על כמות גדולה של מטופלות ואצא עם ביטחון להתחיל לעסוק בתחום זה. ד"ר ערן סבלני, עוסק שנים בתחום, תמיד זמין לשאלות במהלך הקורס וגם לאחריו.
שימה י.
בחרתי בקורס הזרקות אצל ד''ר ערן אחרי שביררתי על כל הקורסים המובילים בשוק. בחרתי ללמוד אצל ערן - קודם כל בזכות הצוות המדהים בקליניקה - ערן רופא ומדריך מעולה, אכפת לו שנדע ונבין, שנלמד ולהתמקצע. גם שאר הצוות במרפאה מקסימים, ההרגשה היא שכולם דואגים ורוצים בהצלחתך. בנוסף, זה הקורס הכי איכותי שקיים בשוק עם כמות ההתנסות הקלינית הגדולה ביותר שמצאתי. זה משמעותי מאוד לרופא מתחיל בתחום ההזרקות להתנסות כמה שיותר לפני שיוצא לדרך עצמאית, הביטחון שהרגשתי בסיום הקורס היה גדול בהרבה מחברים שעשו קורסים מקבילים במקומות אחרים. יחד עם השימוש בחומרים איכותיים (מכל החברות המובילות), ההדרכה הפרטנית, התחושה שיש על מי לסמוך, למי לפנות את מי לשאול שאלות מקצועיות גם אחרי סיום הקורס - הופכים את הקורס של ד"ר ערן לקורס הכי טוב שתוכלו למצוא! ממליצה בחום!
ד"ר שני קורץ קמינסקי
לכל מאן דבעי, אשמח להמליץ בחום על קורס האסטתיקה שעברתי אצל דר ערן אשרף. הקורס עבר באופן פרטני אל מול דר ערן אשרף ואל מול שוהם המקסימה. הקורס כלל מפגשים אישיים, מקצועיים, מפורטים, עיניינים ונתנו לי כלים להתמודדות עם מגוון רחב של מטופלות ומטופלים. בזכות הקורס רכשתי מיומנות מנואלית הכרחית עבור עבודה בתחום האסתטיקה. דר אשרף הקנה לי בטחון ונתן לי להתמודד באופן עצמאי עם ליווי אישי עם כל המקרים במהלך הקורס. אני רוצה לציין לטובה גם את שוהם שמנהלת את הקורס בנעימות, אכפתיות, זמינות, דאגה לי ולמטופלים, התנהלות של שוהם ראויה לשבח! חשוב לי לציין כי דר אשרף ושוהם היו שם עבורי גם לאחר הקורס, עובדה לא פחות חשובה לאור מגוון השאלות וההתייעצויות שעולות במהלך הטיפולים. ממליץ מאוד על הקורס
אופיר ד.

לפרטים נוספים על הקורס

השאירו לנו פרטים