שקעים מתחת לעיניים

You are here:

ד"ר ערן – טיפול בשקעים מתחת לעיניים

תהליך ההזדקנות של הפנים כולל בו בין היתר דלדול של רקמות השומן התת עורי, ירידה באיכות העור וצניחה של העור. בשל התופעות הללו, הפנים נראות נפולות וא-סימטריות. אחת התופעות המוכרות לרובנו בפנים היא : שקעים מתחת לעיניים. הנגרמת לרוב כתוצאה מתהליך ההתבגרות אך יכולה להיגרם כתוצאה מסיבות אחרות: סיבה רפואית, נטייה גנטית ועוד. שקעים מעין אלה יוצרים מראה פנים עייף ולעיתים אף חולני. בעוד שבעבר האלטרנטיבה היחידה להצערת הפנים הייתה ניתוח עפעפיים, כיום ניתן להצעיר את הפנים באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית לאזור שקעי העיניים.

 

כיצד מטפלים בשקעים מתחת לעיניים?

העור באזור העיניים רגיש מאוד.
הטיפול בשקעים מתחת לעיניים יכול להתבצע כיום באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית ייעודית ומותאמת עבור אזור זה. איש המקצוע הנבחר לצורך הזרקת החומצה, ימלא את השקעים וכך בעצם יביא לשיפור משמעותי מאוד בכל הנוגע למראה הפנים של המטופל.
הטיפול מתבצע בצורה מבוקרת על ידי שימוש בקנולה אשר מונע את הצורך בהזרקה ישירה באזור העור העדין אשר מתחת לעין.

חשוב לדעת שלא כל חומצה היאלרונית מתאימה לטיפול מסוג זה. וישנה חשיבות גבוהה לבחירה בסוג החומצה הרלוונטית לצורך הטיפול ויש צורך לבחון היכן כדאי להשתמש בכל סוג של חומצה. החומרים המתאימים לטיפול זה מאופיינים בד"כ בדרגת סמיכות נמוכה מאוד ותכונות אשר מונעות ספיחת נוזלים וזאת כדי להימנע מבצקות.
טיפול בהזרקה אשר מתבצע על ידי איש מקצוע אשר יודע כיצד לבצע את ההזרקה המדוברת בצורה המדויקת והטובה ביותר, יכול גם להעלים עיגולים שחורים אשר נוצרים מהשתקפות של נימי הדם. מילוי שקעים תחת העיניים באמצעות חומצה היאלרונית הוא הליך אשר מעניק תוצאה אסתטית טובה ומראה טבעי. ניתן לחזור באופן מהיר לשגרה לאחר ביצוע הזרקה מעין זו.

 

משך הטיפול: מספר דקות.
דרגת הכאב: קלה עד בינונית.
חזרה לשגרה: לא צפויים שטפי דם משמעותיים ואפשר לחזור לפעילות כמעט באופן מיידי.

 

למי כדאי לבחור טיפול בשקעים מתחת לעיניים?

כל אדם אשר סובל מעיניים שקועות, עיגולים שחורים או נפיחות באזור העיניים, הוא מטופל פוטנציאלי לטיפול מעין זה. חשוב כמובן לבחור את איש המקצוע הטוב והמיומן ביותר בתחום לצורך ביצוע ההליך. כמו כן, חשוב להגיע לפגישת ייעוץ עם איש המקצוע הנבחר, לצורך אבחון והתאמת סוג החומר וכמות החומר הנדרשים עבורו באופן ספציפי בטיפול, על מנת שתושג התוצאה המקסימלית.
מכיוון שטיפול בשקעים מתחת לעיניים מהווה את אחד מהטיפולים המאתגרים ביותר בתחום האסתטיקה, חשוב לבחור ברופא מיומן אשר יבצע את הטיפול המדובר באמצעות חומרי המילוי הטובים ביותר. ההזרקה חייבת להתבצע בצורה בטוחה והחומר חייב להיות חומר איכותי ובטוח לשימוש.

ישנם אנשים אשר בוחרים לעבור טיפול בשקעים מתחת לעיניים כחלק מטיפול כולל לשליש העליון של הפנים. טיפולים שניתן לבצע בחלק העליון של הפנים מלבד הטיפול בשקיעת עיניים, בכדי להעניק לפנים של האדם מראה טוב וצעיר באופן טבעי הם: השבת נפחים לפנים באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית והעלמת קמטים, הרמת לחיים ועוד.
עבור טיפולים בחלק העליון של הפנים לרבות הטיפול בשקעים מתחת לעיניים כדאי לבחור ברופא מיומן ומקצועי. ד"ר ערן, בעל ניסיון עשיר בטיפולי אסתטיקה, הינו רופא מיומן ומקצועי המבצע מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים ואסתטיים שונים, כאשר הוא שם דגש על הענקת מראה כמה שיותר טבעי למטופל באמצעות הטיפולים אותם הוא מבצע. ד"ר ערן מבצע טיפול בשקעים מתחת לעיניים בצורה התואמת לכל אדם ובאמצעות חומרי ההזרקה האיכותיים והמתאימים ביותר להשגת התוצאות המקסימליות בטיפול זה.

שאלות ותשובות

מה מידת הכאב בטיפול?

הטיפול מבוצע תחת אלחוש מקומי ומידת הכאב במהלך הטיפול קלה.

מה משך הטיפול?

משך הטיפול הינו כ 10 דקות והוא מבוצע בעזרת קנולה בלבד.

מתי ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

תוצאות הטיפול נראות באופן מידי, נפיחות מקומית חולפת לאחר מספר ימים.

כמה זמן נשמרת התוצאה?

התוצאה צפויה להישמר כשנה.