עיצוב קו הלסת

You are here:

ד"ר ערן – עיצוב קו לסת

קו לסת יפה מהווה את אחד מהמאפיינים הבולטים ביותר של פנים יפות. קו לסת יפה, מדגיש את היופי בפנים שלנו ומאפשר לנו להראות צעירים. ככל שהשנים חולפות, גופנו מתבגר ומתחוללים בו שינויים רבים. קו הלסת מהווה את אחד מהאזורים המרכזיים המושפעים מתהליך התבגרות. צניחת העור בצידי הסנטר והרקמות המזדקנות באזור, גורמת ללא מעט נשים וגברים מהאוכלוסייה הבוגרת להתעניין בטיפולים אסתטיים.

חשוב לציין שמראה קו הלסת איננו קשור רק להתבגרות, אלא לעיתים גם אוכלוסייה צעירה יכולה לסבול מקו לסת שאיננו חד ומוגדר ובשל כך, ממראה פנים פחות פרופורציונאלי וטוב. לכן, במידה ואתם חשים כי קו הלסת שלכם פוגע לכם במראה הפנים שלכם בכל גיל, כדאי שתדעו שכיום באמצעות הליך הקרוי: "עיצוב קו הלסת", ניתן לעצב מחדש את קו הלסת בכל גיל, בהתאם לכל מטופל.

 

עיצוב קו הלסת – במה מדובר?

כאשר מדובר על עיצוב והדגשת קו הלסת, מדובר על תהליך שיכול להתבצע כיום בשני אופנים: החדרת שתל באמצעות ניתוח או הזרקה. בתהליך ההזרקה, מוזרקת לאזור הלסת חומצה היאלרונית.
באמצעות הזרקה זו ניתן לבנות מחדש את הזווית של הלסת ולהעניק לאדם שאיננו מרוצה מקו הלסת שלו, מראה צעיר יותר, יפה יותר ופרופורציונאלי יותר, שבכוחו להשפיע על מראה הפנים הכללי כולו לטובה.
טיפול בקו הלסת מהווה את השלב האחרון מטיפול השבת נפחים לפנים. כלומר, אדם בוגר המעוניין לשפר את מראה פניו לרבות עיצוב קו הלסת, יכול לבחור כיום בטיפול השבת נפחים לפנים אשר מתבצע מהחלק העליון של הפנים כלפי מטה ובכך לקבל תוצאה טובה יותר לעיצוב קו הלסת שלו ולמראה הפנים בכלל. אולם, כאשר מדובר באוכלוסייה צעירה, אשר איננה סובלת מהתבגרות הפנים באופן כללי, אלא רק מטשטוש קו הלסת ניתן לבצע השבת נפחים באזור קו הלסת בלבד אשר יאפשר לפסל את קו הלסת בצורה המיטבית. טיפול באמצעות השבת נפחים לפנים, לרבות קו הלסת, הוא בעל יתרונות רבים וכאשר הוא מבוצע באופן מקצועי הוא משפר באופן מהותי את מראה הפנים של כל מטופל.
עיצוב קו לסת הוא תהליך הרלוונטי הן עבור גברים והן עבור נשים. קו הלסת מהווה מרכיב חשוב מאוד הן במאפייני הגבריות והן במאפייני הנשיות. גבריות תהיה מודגשת על ידי קו לסת מרובע ואילו נשיות תהיה מודגשת על ידי קו לסת רך ועגלגל.

 

עיצוב קו הלסת בצורה הטבעית ביותר

כמובן שחשוב מאוד לזכור שתהליך עיצוב קו לסת הוא תהליך שחייב להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה בתחום זה. אם החלטתם ללכת על שינוי קו הלסת כחלק מהשבת נפחים כללית לפנים, חשוב שתדעו שעיצוב קו הלסת מהווה את השלב האחרון בתהליך השבת הנפחים. אולם, ניתן לבצע עיצוב קו הלסת בלבד, במקרים שבהם מדובר בעיקר על אוכלוסייה צעירה אשר סובלת מקו לסת שאינו חד ומוגדר ומעוניינת לטפל בו באופן נקודתי.
ד"ר ערן, בעל ניסיון עשיר בטיפולי אסתטיקה בכלל ובעיצוב קו הלסת בפרט. ד"ר ערן יבחן את ההתאמה של האדם לביצוע הליך עיצוב קו הלסת ואם אכן ישנה התאמה, יבחן את התאמת המטופל לטיפול ואת החומר ואופן הטיפול שישיגו את התוצאות הטובות ביותר. כאשר המטרה היא להעניק את המראה הטבעי ביותר לקו הלסת של המטופל ולפנים שלו.

שאלות ותשובות

מה מידת הכאב בטיפול?

הטיפול מבוצע תחת אלחוש מקומי ומידת הכאב במהלך הטיפול קלה.

מה משך הטיפול?

משך הטיפול הינו כ 20 דקות והוא מבוצע בעזרת מחט או קנולה.

מתי ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

תוצאות הטיפול נראות באופן מידי, נפיחות ואדמומיות אשר נגרמו מההזרקה יחלפו ימים בודדים.

כמה זמן נשמרת התוצאה?

התוצאה צפויה להישמר כשנה.