הזעת יתר בבית השחי

You are here:

ד"ר ערן – הזעת יתר בבית השחי: יש טיפול, והוא מדהים

מטופלים רבים סובלים מאי נוחות וחוסר רעננות בשל הזעה מרובה. טיפול בבוטוליניום טוקסין A למניעת הזעה הינו יעיל ביותר וכאשר מבוצע בזמן ובאופן הנכון נותן מענה להזעת יתר למשך כשנה שלמה.

הזעת יתר בבית השחי: יש טיפול, והוא מדהים
אם אתם בוחנים את ארון הבגדים שלכם ובוחנים בקפידה פריטי לבוש לא כדי לבטא טעם אופנתי טוב אלא כדי להסתיר בעיית הזעה מוגזמת, או שאתם מתרחקים ממצבים חברתיים מסוימים בשל המודעות לכתמי הזיעה שצצים ברגעים הכי לא מתאימים, יתכן שיש לכם מצב שנקרא הזעת יתר בבית השחי.
אבל החדשות הטובות הן שיש טיפול בהזעת יתר, ולא רק שהוא מעולה, הוא יותר פשוט מכפי שחשבתם. במרפאת הטיפולים האסתטיים של ד”ר ערן, מתמחה בכירורגיה אורטופדית במרכז הרפואי שמיר, תקבלו המלצה על תוכנית הטיפול המתאימה שתסייע בהפחתה משמעותית של ההזעה המוגזמת.

 

כן. בעולם שבו הזעת יתר בבית השחי עומדת ביניכם האושר, יש מה לעשות
טיפול בהזעת יתר מאפשר לכם ללבוש כל בגד אהוב, בלי לחשוב פעמיים, ולצאת לכל המפגשים החברתיים שמעניינים אתכם, גם באוגוסט הלוהט.
ועוד נקודה לא פחות חשובה: הטיפול יאפשר לכם גם לנהל מערכות יחסים אינטימיות כמו שתמיד חלמתם, ממש מקרוב, בלי דאגות לגבי עננת ההזעה שעומדת ביניכם לבין חיים של רווחה נפשית ופיזית.

 

אבל קודם בואו נבין רגע מהי הזעת יתר בבית השחי
הזעה טבעית מווסתת על ידי ההיפותלמוס, החלק במוח ששולט על תהליכי הגוף, ומעביר אותות לבלוטות הזיעה של הגוף דרך עצבים שונים שפזורים בגוף. עצבים אלו מגיבים לסוגי לחץ שונים, כולל לחץ רגשי, חברתי ופיזי, כמו גם עליה בחום הגוף.
אצל אנשים שסובלים ממצב של הזעת יתר בבית השחי, התפקוד של בלוטות הזיעה מופרז או משובש וכתוצאה מכך מתרחשת הזעה מופרזת. אבל החדשות הטובות הן שאין צורך לשבת לבד בבית ולהרהר על גורלכם, כי יש טיפול בהזעת יתר, והוא מעולה.

בוטוקס לטיפול בהזעת יתר
אז נכון, הזעת יתר בבית השחי היא לא מצב רפואי חמור, אבל מבחינת האנשים שסובלים ממצב זה, ומתמודדים יום יום עם מבוכה וחרדה חברתית, זהו מצב שדורש טיפול מידי.
בוטוקס כשיטת טיפול בהזעת יתר הוא טיפול יעיל ביותר, אשר הוכח במחקרים קליניים כאפשרות יעילה ליותר מ-93% מהמטופלים שנהנים היום מחיים נטולי הזעה מוגזמת והשפעותיה.

 

איך הטיפול עובד?
בוטוקס חוסם באופן זמני את האותות הכימיים (ניתן להוריד) שמועברים מהעצבים המפעילים את בלוטות הזיעה. חסימת אותות כימיים העצבוב לבלוטות הזיעה באזור המטופל, מבטלת באופן זמני את ההזעה המוגזמת. כעבור שבוע, ניתן להתחיל להרגיש את השפעות הטיפול, למרות שרוב האנשים יכולים להתחיל להבחין בתוצאות מוקדם יותר.
הנקודה היא שחשוב לא לצפות להיעלמות מיידית ופלאית של ההזעה. השפעות זריקת הבוטוקס עשויות להימשך בין חצי שנה לשמונה חודשים, ויש צורך במפגשי טיפולי מעקב קבועים על מנת לשמור על התוצאות לטווח הארוך.

 

להבדיל מטיפולים אחרים, בוטוקס מכוון למניעת הזעת יתר
ד"ר ערן מזריק כמויות קטנות של בוטוקס לאזור המטופל, בהליך מיומן ובטוח. הטיפול אורך מספר דקות, והוא מוביל לשיפור משמעותי בתסמיני הזעת יתר בבית השחי. אם לדבר במספרים, טיפול בהזעת יתר מוביל להפחתה ממוצעת של ההזעה המוגברת, בשיעור של 93%.

 

בשורה התחתונה, אתם יכולים לחזור לרוץ בים. באוגוסט. עם בגדים
אם ניסיתם מוצרים שונים ללא מרשם שמצאתם בבית המרקחת, כדאי שתבינו כמה היבטים חשובים לגביהם: אחד – הם מכילים כימיקלים שחוסמים את בלוטות הזיעה שלכם. שניים – הם אינם נעימים לשימוש, ושלוש, והכי חשוב – הם לא עובדים טוב ברוב המקרים.
וזה לא הכול: טיפולים כאלה עלולים לעתים לגרום לגירוי בעור, במיוחד אם משתמשים בהם בתדירות גבוהה מדי, או במינונים גדולים.
לכן, אם הזעת יתר משבשת את חייכם החברתיים ומשפיעה על הביטחון העצמי שלכם, זה הזמן להגיע לפגישת ייעוץ עם ד"ר ערן, כדי לדון באפשרויות הטיפול שיחזירו את חייכם למסלולם כך שתוכלו לחיות את החיים במלואם.

שאלות ותשובות

באיזה אזורים מבוצע הטיפול?

הטיפול מבוצע לרוב להפחתת הזעה בבתי השחי וקו החזה התחתון (אצל נשים), כמו כן ניתן לבצע את הטיפול למניעת הזעה בכפות ידיים, כפות רגליים ועוד.

מה מידת הכאב במהלך הטיפול?

הטיפול מבוצע תחת אלחוש מקומי והוא מלווה בדרגת כאב נמוכה.

מה משך הטיפול?

משך הטיפול הינו עד 10 דקות.

לכמה זמן נשמרת התוצאה?

התוצאה נשמרת עד כשנה.