פיסול אף ללא ניתוח

You are here:

ד"ר ערן אסתטיקה של הפנים

פיסול אף ללא ניתוח

אסתטיקה גופנית היא דבר חשוב מאוד עבור כל אדם. ישנם לא מעט אנשים אשר חשים כי קיימים חוסר איזון וחוסר אסתטיקה במראה הפנים שלהם, בשל חוסר התאמה של האף שלהם למבנה הפנים, בשל אף לא פרופורציונאלי ועוד. האף מצוי במרכז הפנים ולא פעם, פגמים במבנה האף או אי התאמה של צורת האף לפנים, פוגמת במראה החיצוני של אדם. ישנם אנשים אשר חווים חוסר ביטחון עצמי בשל מראה האף שלהם ואף מפתחים בעיות בדימוי העצמי. בעוד שבעבר הפתרון היחיד שהיה עומד על הפרק עבור כל אדם שלא היה מרוצה ממראה האף שלו הוא: ניתוח פלסטי לשינוי מראה האף, הרי שכיום, ד"ר ערן מציע לכל אדם שמעוניין לשנות את מראה האף שלו, שלא על ידי הליך כירורגי ניתוחי, לעשות זאת באמצעות שיטה חדשה, אשר משמרת את המראה הטבעי של הפנים והאף, אך בד בבד, מעניקה את מראה האף הרצוי לאדם שבוחר בפרוצדורה זו.

שינוי מראה האף ללא ניתוח- במה מדובר?

כאמור, בעבר, כל אדם אשר היה מעוניין לשנות את מראה האף הנתון שלו, נאלץ לבחור בפרוצדורה ניתוחית. ניתוח פלסטי לשינוי מראה האף העניק תוצאות טובות, אך לרוב דרש מהאדם זמן החלמה ארוך, היעדרות ממקום העבודה שלו וחוסר נוחות. כיום, אדם אשר מעוניין לשנות את מראה האף שלו, יכול לבחור בין ניתוח פלסטי לבין אופציות אחרות, פחות פולשניות לשינוי מראה האף, המוצעות בעולם הרפואי האסתטי. ד"ר ערן מציע לפסל את מראה האף של האדם באמצעות מילוי חומצה היאלרונית . למילוי אף באמצעות חומצה זו, יש אפשרות לתקן עיוותים שונים במראה האף, בייחוד כאשר מדובר על עיוותים אשר נצפים מהאף בפרופיל או באף נשרי. הטיפול באמצעות חומצה זו, מאפשר לתקן עיוותים בפרק זמן קצר מאוד ובמחיר נוח ומשתלם.

מכיוון שלא מדובר בהליך כירורגי פולשני, ההחלמה מהליך זה הינה מיידית. יתרון משמעותי מאוד בשיטה זו כרוך בעובדה שבניגוד לתוצאות המתקבלות מניתוח אף, אשר מהוות תוצאות קבועות שהאדם יידרש להתמודד עימן גם אם איננו מרוצה מהן, הרי שבתהליך פיסול האף באמצעות חומר מילוי, התוצאה איננה קבועה והיא ניתנת לתיקון תוך זמן קצר.

פיסול אף לשימור המראה הטבעי

על מנת שתהליך פיסול אף, יממש את ייעודו ומטרותיו, חשוב מאוד לבחור באיש המקצוע הנכון לצורך ביצוע הליך זה. ד"ר ערן הוא בעל ניסיון עשיר בטיפולי אסתטיקה חדשניים, לא פולשניים, לצורך שימור המראה הטבעי. על אף שהליך פיסול אף ללא ניתוח איננו מתאים לכל סוג אף, הרי שלאנשים שההליך אכן מתאים להם, זוהי ללא ספק הדרך הטובה ביותר להענקת המראה אשר הם תמיד חלמו עליו, לאף שלהם.

שאלות ותשובות

מה מידת הכאב בטיפול?

הטיפול מבוצע תחת אלחוש מקומי ומידת הכאב במהלך הטיפול קלה.

מה משך הטיפול?

משך הטיפול הינו כ 10 דקות.

מתי ניתן לראות את תוצאות הטיפול?

תוצאות הטיפול נראות באופן מידי, נפיחות ואדמומיות אשר נגרמו מההזרקה יחלפו ימים בודדים.

כמה זמן נשמרת התוצאה?

התוצאה צפויה להישמר כשנה.

לפני ואחרי