עיבוי שפתיים

You are here:

ד"ר ערן טיפולי עיצוב שפתיים

עיבוי שפתיים

השפתיים הן חלק עיקרי ובלתי נפרד מהאסתטיקה והסימטריה של הפנים. משום כך, טכניקה של עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלרונית מהווה הזדמנות לשדרוג והענקת נפח. במדריך הבא תוכלי לקבל את כל המידע לגבי עיבוי שפתיים, באמצעות חומצה היאלרונית.

 

עיבוי שפתיים – הכרות עם הטכניקה החדשה בענף האסתטיקה והיופי

אין ספק כי השפתיים מהוות חלק בלתי נפרד ממראה הפנים, כאשר שפתיים דקות עשויות להוביל לא פעם לתחושה של חוסר ביטחון עצמי כמו גם דימוי עצמי נמוך. אם בעבר הפרקטיקה הנהוגה לצורך עיבוי שפתיים הייתה מילוי באמצעות סיליקון, כיום ישנה טכניקה ייחודית אותה מבצע ד"ר ערן, בעל ניסיון עשיר בטיפולי אסתטיקה. באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית ניתן להעניק לכל מטופלת מראה שפתיים מלא אך גם סימטרי, באופן מהיר ואפקטיבי, וזאת בשל העובדה כי מדובר בטכניקה שמאפשרת להשיג תוצאות מעולות כבר מהטיפול הראשון. מדובר בטיפול זמני, כאשר איכות החומר וטכניקת ההזרקה של הרופא המטפל הם אלו שיקבעו בסופו של דבר את התוצאה הסופית ואת טווח עמידות הטיפול, כפי שנסביר בהמשך. לכן, טיפול עיבוי שפתיים מתאים לנשים וגברים אשר מעוניינים להעניק לעצמם הזדמנות לשימור ויצירת סימטריה של השפתיים והפנים, באופן מושלם ומדויק.

 

עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורנית – כל מה שרציתם לדעת אך חששתם לשאול

חומצה הילאורנית היא למעשה היא מולקולה אשר מורכבת ממספר אטומים, והיא מיוצרת באופן טבעי הן אצל בני אדם והן אצל בע"ח. כיום, עושים שימוש בחומצה היאלרונית במגוון טיפולים אסתטיים: מילוי קמטים, הוספת נפח ללחיים, מזותרפיה וכן טיפולים של הצערת העור. אחד השימושים הנפוצים ביותר בחומצה היאלרונית הוא לטובת עיבוי שפתיים. באמצעות החומצה ניתן מסוגלת החומצה לספוג כמויות מים רבות, ולכן היא נראית כמרקם ג'ל. בשוק ישנם לא מעט סוגים של חומצות היאלרונית, כאשר בגרסה האיכותית לעבות את השפתיים בהליך מהיר אשר איננו דורש הרדמה מלאה אלא רק אלחוש קל. בתום הטיפול ולאחר קבלת הנחיות מהרופא תוכלו לשוב לשגרת החיים במהירות, גם דקות לאחר הטיפול. מדובר בטיפול זמני ולא קבוע, ולכן ישנם מטופלים אשר יחזרו למילוי לאחר חצי שנה ואילו אחרים יכולים לחזור גם לאחר שנה, באם ירצו לשמר את התוצאות לאורך השנים.

 

עיבוי שפתיים במראה טבעי – ד"ר ערן

לד"ר ערן ניסיון של שנים רבות בתחום האסתטיקה והיופי. באמצעות טיפול הזרקה היאלרונית אותה מבצע ד"ר ערן במיומנות, תוכלו להיות בטוחים כי ההליך יעבור על הצד הטוב ביותר. ד"ר ערן מקפיד על מתן דגש על ליווי וסיוע לכל מטופל/ת לכל אורך התהליך – החל מפגישת הייעוץ ועד הטיפול אשר מתבצע בהתאם לקווי המתאר של הפנים וכן מבנה השפתיים, לצורך יצירת תוצאות מצוינות וטבעיות.

 

שאלות ותשובות

מה מידת הכאב בטיפול?

הטיפול מבוצע תחת אלחוש מקומי והוא מלווה בדרגת כאב בינונית.

כמה זמן נמשך הטיפול?

משך הטיפול הינו עד 15 דקות.

כמה זמן נשמרת התוצאה?

התוצאה נשמרת למשך כשנה.

מתי ניתן לראות את תוצאת הטיפול?

תוצאת הטיפול נראית לעין מהרגע הראשון, חשוב לדעת שהשבוע הראשון לאחר הטיפול מלווה בנפיחות אשר פוחתת מיום ליום.

לפני ואחרי